| Μούβ: | 10 ΤΕΜ |
| τιμή: | Please contact us |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | Συσκευασία σε χαρτόνι |
| Περίοδος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 10000 τόνοι//μήνα |
Η μονόπλευρη ταινία τερματισμού μπαταρίας λιθίου μας χρησιμοποιεί υψηλής ποιότηταςΦύλλα από πολυπροπυλένιο/πολυεστέραως υποστήριξη, επικαλυμμένο μεειδική ακρυλική συγκολλητική ύληΠαρέχει αξιόπιστη μόνωση, στερέωση και προστασία για κυψέλες ιόντων λιθίου, με σταθερή απόδοση κάτω απόΠεριβάλλον ηλεκτρολύτη 35°C-65°Cκαι αντοχή στη θερμότητα> 130°C, απαλλαγμένο από αλογόνες και φιλικό προς το περιβάλλον.
| Άρθρο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τύπος | Τεχνή ταινία αυτοκόλλησης μονής όψης |
| Αντίσταση ηλεκτρολυτών | 35°65°C |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Δάχος | 0.022mm, 0.03mm |
| Διάμετρο | 5~1050mm (προσαρμόσιμα) |
| Υποστήριξη | Φύλλα PP/PET |
| Αντίσταση στη θερμότητα | > 130°C |
| Εφαρμογή | Τερματισμός μπαταρίας, μόνωση, στερέωση και προστασία |
Ειδικά σχεδιασμένα για τη μόνωση, τον τερματισμό και τη στερέωσηΗλεκτρικές συσσωρευτέςΙδανικό για περιτύλιξη τερματικών κυψελών, προστασία PCB και συναρμολόγηση μπαταριών.
| Μούβ: | 10 ΤΕΜ |
| τιμή: | Please contact us |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | Συσκευασία σε χαρτόνι |
| Περίοδος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 10000 τόνοι//μήνα |
Η μονόπλευρη ταινία τερματισμού μπαταρίας λιθίου μας χρησιμοποιεί υψηλής ποιότηταςΦύλλα από πολυπροπυλένιο/πολυεστέραως υποστήριξη, επικαλυμμένο μεειδική ακρυλική συγκολλητική ύληΠαρέχει αξιόπιστη μόνωση, στερέωση και προστασία για κυψέλες ιόντων λιθίου, με σταθερή απόδοση κάτω απόΠεριβάλλον ηλεκτρολύτη 35°C-65°Cκαι αντοχή στη θερμότητα> 130°C, απαλλαγμένο από αλογόνες και φιλικό προς το περιβάλλον.
| Άρθρο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τύπος | Τεχνή ταινία αυτοκόλλησης μονής όψης |
| Αντίσταση ηλεκτρολυτών | 35°65°C |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Δάχος | 0.022mm, 0.03mm |
| Διάμετρο | 5~1050mm (προσαρμόσιμα) |
| Υποστήριξη | Φύλλα PP/PET |
| Αντίσταση στη θερμότητα | > 130°C |
| Εφαρμογή | Τερματισμός μπαταρίας, μόνωση, στερέωση και προστασία |
Ειδικά σχεδιασμένα για τη μόνωση, τον τερματισμό και τη στερέωσηΗλεκτρικές συσσωρευτέςΙδανικό για περιτύλιξη τερματικών κυψελών, προστασία PCB και συναρμολόγηση μπαταριών.