| Moq: | 10 adet |
| Fiyat: | Please contact us |
| Standart ambalaj: | Karton ambalaj |
| Teslim süresi: | Elektronik Muhafazalar |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik kapasitesi: | 10000 ton//ay |
Tek taraflı lityum pil sonlandırma bandımız, yüksek kaliteli polipropilen/polyester film taban malzemesi üzerine, özel akrilik yapıştırıcı ile kaplanmıştır ve pil elektrolitine dayanıklıdır. Lityum-iyon hücreler için güvenilir yalıtım, sabitleme ve koruma sağlar, 35–65°C elektrolit ortamında ve >130°C ısı direncinde kararlı performans gösterir, halojensiz ve çevre dostudur.
| Öğe | Detaylar |
|---|---|
| Tip | Tek taraflı yapışkan bant |
| Elektrolit direnci | 35–65°C |
| Renk | Yeşil |
| Kalınlık | 0.022mm, 0.03mm |
| Genişlik | 5~1050mm (Özelleştirilebilir) |
| Taban Malzemesi | PP/PET film |
| Isı direnci | >130°C |
| Uygulama | Pil sonlandırma, yalıtım, sabitleme ve koruma |
Özellikle Li-ion, Ni-Cd pillerin (alüminyum kasa, çelik kasa, poşet hücreler) yalıtımı, sonlandırılması ve sabitlenmesi için tasarlanmıştır. Hücre sonlandırma sargısı, PCB kalkanı ve pil paketi montajı için idealdir.
| Moq: | 10 adet |
| Fiyat: | Please contact us |
| Standart ambalaj: | Karton ambalaj |
| Teslim süresi: | Elektronik Muhafazalar |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik kapasitesi: | 10000 ton//ay |
Tek taraflı lityum pil sonlandırma bandımız, yüksek kaliteli polipropilen/polyester film taban malzemesi üzerine, özel akrilik yapıştırıcı ile kaplanmıştır ve pil elektrolitine dayanıklıdır. Lityum-iyon hücreler için güvenilir yalıtım, sabitleme ve koruma sağlar, 35–65°C elektrolit ortamında ve >130°C ısı direncinde kararlı performans gösterir, halojensiz ve çevre dostudur.
| Öğe | Detaylar |
|---|---|
| Tip | Tek taraflı yapışkan bant |
| Elektrolit direnci | 35–65°C |
| Renk | Yeşil |
| Kalınlık | 0.022mm, 0.03mm |
| Genişlik | 5~1050mm (Özelleştirilebilir) |
| Taban Malzemesi | PP/PET film |
| Isı direnci | >130°C |
| Uygulama | Pil sonlandırma, yalıtım, sabitleme ve koruma |
Özellikle Li-ion, Ni-Cd pillerin (alüminyum kasa, çelik kasa, poşet hücreler) yalıtımı, sonlandırılması ve sabitlenmesi için tasarlanmıştır. Hücre sonlandırma sargısı, PCB kalkanı ve pil paketi montajı için idealdir.