| موق: | 10 عدد |
| قیمت: | Please contact us |
| بسته بندی استاندارد: | بسته بندی کارتن |
| دوره تحویل: | 3-5 روز کاری |
| روش پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| ظرفیت عرضه: | 10000 تن//ماه |
نوار پايان واحد باتري ليتيوم ما ازفیلم پلی پروپیلن/پولیستربه عنوان پشتیبان، پوشش داده شده باچسب آکریلیک ویژهمقاومت در برابر الکترولیت باتری. آن فراهم می کند عایق قابل اعتماد، تثبیت و حفاظت برای سلول های لیتیوم یون، با عملکرد پایدار درمحیط الکترولیت 35-65 درجه سانتیگرادو مقاومت گرما> 130°C، بدون هالوجن و سازگار با محیط زیست.
| ماده | جزئیات |
|---|---|
| نوع | نوار چسب یک طرفه |
| مقاومت الکترولیت | 35°C تا 65°C |
| رنگ | سبز |
| ضخامت | 0.022mm، 0.03mm |
| عرض | 5~1050mm (تخصیص پذیر) |
| پشتیبان | فیلم PP/PET |
| مقاومت گرما | > 130°C |
| درخواست | قطع باتری، عایق بندی، تثبیت و حفاظت |
به ویژه برای عایق بندی، پایان و تثبیتباتری های لیتیوم یون، نی سی دیایده آل برای بسته بندی پایان سلول، محافظ PCB و مونتاژ بسته باتری.
| موق: | 10 عدد |
| قیمت: | Please contact us |
| بسته بندی استاندارد: | بسته بندی کارتن |
| دوره تحویل: | 3-5 روز کاری |
| روش پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| ظرفیت عرضه: | 10000 تن//ماه |
نوار پايان واحد باتري ليتيوم ما ازفیلم پلی پروپیلن/پولیستربه عنوان پشتیبان، پوشش داده شده باچسب آکریلیک ویژهمقاومت در برابر الکترولیت باتری. آن فراهم می کند عایق قابل اعتماد، تثبیت و حفاظت برای سلول های لیتیوم یون، با عملکرد پایدار درمحیط الکترولیت 35-65 درجه سانتیگرادو مقاومت گرما> 130°C، بدون هالوجن و سازگار با محیط زیست.
| ماده | جزئیات |
|---|---|
| نوع | نوار چسب یک طرفه |
| مقاومت الکترولیت | 35°C تا 65°C |
| رنگ | سبز |
| ضخامت | 0.022mm، 0.03mm |
| عرض | 5~1050mm (تخصیص پذیر) |
| پشتیبان | فیلم PP/PET |
| مقاومت گرما | > 130°C |
| درخواست | قطع باتری، عایق بندی، تثبیت و حفاظت |
به ویژه برای عایق بندی، پایان و تثبیتباتری های لیتیوم یون، نی سی دیایده آل برای بسته بندی پایان سلول، محافظ PCB و مونتاژ بسته باتری.