| Moq: | 10 STUKS |
| Prijs: | Please contact us |
| Standaardverpakking: | Kartonnen verpakking |
| Leveringsperiode: | 0,01 mm |
| Betaalmethode: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 10000t//maand |
Onze eenzijdige lithiumbatterij-afsluitband maakt gebruik van hoogwaardigepolypropyleen/polyesterfolieals ondergrond, bekleed metspeciale acryllijmHet biedt betrouwbare isolatie, bevestiging en bescherming voor lithium-ioncellen, met een stabiele prestatie onder35°C tot 65°C elektrolytomgevingen hittebestendigheid> 130°C, halogeenvrij en milieuvriendelijk.
| Artikel 1 | Detail |
|---|---|
| Type | Kleefband met één zijde |
| Elektrolytweerstand | 35°65°C |
| Kleur | Groen |
| Dikte | 0.022mm, 0.03mm |
| Breedte | 5~1050 mm (aanpasbaar) |
| Ondersteuning | PP/PET-folie |
| Warmteweerstand | > 130°C |
| Toepassing | Batterijbeëindiging, isolatie, bevestiging en bescherming |
speciaal ontworpen voor isolatie, afsluiting en bevestiging vanLi-ion, Ni-Cd-batterijen(aluminium behuizing, stalen behuizing, zakcellen).
| Moq: | 10 STUKS |
| Prijs: | Please contact us |
| Standaardverpakking: | Kartonnen verpakking |
| Leveringsperiode: | 0,01 mm |
| Betaalmethode: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 10000t//maand |
Onze eenzijdige lithiumbatterij-afsluitband maakt gebruik van hoogwaardigepolypropyleen/polyesterfolieals ondergrond, bekleed metspeciale acryllijmHet biedt betrouwbare isolatie, bevestiging en bescherming voor lithium-ioncellen, met een stabiele prestatie onder35°C tot 65°C elektrolytomgevingen hittebestendigheid> 130°C, halogeenvrij en milieuvriendelijk.
| Artikel 1 | Detail |
|---|---|
| Type | Kleefband met één zijde |
| Elektrolytweerstand | 35°65°C |
| Kleur | Groen |
| Dikte | 0.022mm, 0.03mm |
| Breedte | 5~1050 mm (aanpasbaar) |
| Ondersteuning | PP/PET-folie |
| Warmteweerstand | > 130°C |
| Toepassing | Batterijbeëindiging, isolatie, bevestiging en bescherming |
speciaal ontworpen voor isolatie, afsluiting en bevestiging vanLi-ion, Ni-Cd-batterijen(aluminium behuizing, stalen behuizing, zakcellen).