| Μούβ: | 100 τεμ |
| τιμή: | 1-1000USD/Negotiable |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 10000 τεμ/μήνα |
Εισαγωγή προϊόντος
Τα θερμοσυστελλόμενα περιβλήματα μπαταριών μας από PVC είναι προ-κομμένα φύλλα θερμοσυστελλόμενου PVC σχεδιασμένα ειδικά για κυλινδρικές μπαταρίες. Διαθέσιμα σε τυπικά μεγέθη για μπαταρίες 26650, 21700, 18650, 5# (AA) και 7# (AAA), παρέχουν στενή, απρόσκοπτη εφαρμογή μετά τη θέρμανση. Το υλικό προσφέρει εξαιρετική μόνωση, αδιαβροχοποίηση και αντοχή στη φθορά, ενώ η λεία, γυαλιστερή επιφάνειά του ενισχύει τόσο την προστασία όσο και την αισθητική. Είτε για μεμονωμένα στοιχεία μπαταριών είτε για τη συναρμολόγηση πακέτων μπαταριών, τα θερμοσυστελλόμενα περιβλήματά μας εξασφαλίζουν ασφαλή, αξιόπιστα και επαγγελματικά αποτελέσματα.
| Στοιχείο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Υλικό | Οικολογικό PVC |
| Θερμοκρασία Συστολής | 80°C |
| Ρυθμός Συστολής | ≥48±5% |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -40°C ~ 105°C |
| Ονομαστική Τάση | 300V |
| Πάχος Τοιχώματος | Περίπου 0.1mm (Όλα τα Μοντέλα) |
| Τυπικά Μεγέθη | Δείτε τον παρακάτω πίνακα |
| Μοντέλο Μπαταρίας | Επίπεδο Πλάτος | Μήκος (±1mm) | Πάχος Τοιχώματος |
|---|---|---|---|
| Περίβλημα Μπαταρίας 26650 | 43mm | 74mm | ~0.1mm |
| Περίβλημα Μπαταρίας 21700 | 36mm | 78mm | ~0.1mm |
| Περίβλημα Μπαταρίας 18650 | 29.5mm | 72mm | ~0.1mm |
| Περίβλημα Μπαταρίας 5# (AA) | 23mm | 53mm | ~0.1mm |
| Περίβλημα Μπαταρίας 7# (AAA) | 17mm | 47mm | ~0.1mm |
| Μούβ: | 100 τεμ |
| τιμή: | 1-1000USD/Negotiable |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 10000 τεμ/μήνα |
Εισαγωγή προϊόντος
Τα θερμοσυστελλόμενα περιβλήματα μπαταριών μας από PVC είναι προ-κομμένα φύλλα θερμοσυστελλόμενου PVC σχεδιασμένα ειδικά για κυλινδρικές μπαταρίες. Διαθέσιμα σε τυπικά μεγέθη για μπαταρίες 26650, 21700, 18650, 5# (AA) και 7# (AAA), παρέχουν στενή, απρόσκοπτη εφαρμογή μετά τη θέρμανση. Το υλικό προσφέρει εξαιρετική μόνωση, αδιαβροχοποίηση και αντοχή στη φθορά, ενώ η λεία, γυαλιστερή επιφάνειά του ενισχύει τόσο την προστασία όσο και την αισθητική. Είτε για μεμονωμένα στοιχεία μπαταριών είτε για τη συναρμολόγηση πακέτων μπαταριών, τα θερμοσυστελλόμενα περιβλήματά μας εξασφαλίζουν ασφαλή, αξιόπιστα και επαγγελματικά αποτελέσματα.
| Στοιχείο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Υλικό | Οικολογικό PVC |
| Θερμοκρασία Συστολής | 80°C |
| Ρυθμός Συστολής | ≥48±5% |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -40°C ~ 105°C |
| Ονομαστική Τάση | 300V |
| Πάχος Τοιχώματος | Περίπου 0.1mm (Όλα τα Μοντέλα) |
| Τυπικά Μεγέθη | Δείτε τον παρακάτω πίνακα |
| Μοντέλο Μπαταρίας | Επίπεδο Πλάτος | Μήκος (±1mm) | Πάχος Τοιχώματος |
|---|---|---|---|
| Περίβλημα Μπαταρίας 26650 | 43mm | 74mm | ~0.1mm |
| Περίβλημα Μπαταρίας 21700 | 36mm | 78mm | ~0.1mm |
| Περίβλημα Μπαταρίας 18650 | 29.5mm | 72mm | ~0.1mm |
| Περίβλημα Μπαταρίας 5# (AA) | 23mm | 53mm | ~0.1mm |
| Περίβλημα Μπαταρίας 7# (AAA) | 17mm | 47mm | ~0.1mm |