| Μούβ: | 100 τεμ |
| τιμή: | 1-1000USD/Negotiable |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 10000 τεμ/μήνα |
Εισαγωγή Προϊόντος
Τα θερμοσυστελλόμενα μανίκια μπαταριών μας από PVC είναι προ-κομμένα επίπεδα φύλλα θερμοσυστελλόμενου PVC, κατασκευασμένα από φιλικό προς το περιβάλλον μονωτικό υλικό PVC. Διαθέτει γρήγορη συρρίκνωση στους 80°C, στενή εφαρμογή χωρίς χαλάρωση, λεία και γυαλιστερή επιφάνεια, φωτεινό χρώμα και εξαιρετική απόδοση μόνωσης, προστασίας από σκόνη, γρατζουνιές και φθορά. Χρησιμοποιείται ευρέως σε πακέτα μπαταριών λιθίου, ηλεκτρονικά είδη ευρείας κατανάλωσης, εξοπλισμό νέας ενέργειας και άλλους τομείς, παρέχοντας αξιόπιστη προστασία για διάφορες κυλινδρικές μπαταρίες.
| Στοιχείο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Θερμοσυστελλόμενο Κομμένο Σωλήνα PVC (Θερμοσυστελλόμενο Μανίκι Μπαταρίας) |
| Υλικό | Φιλικό προς το Περιβάλλον PVC |
| Θερμοκρασία Συρρίκνωσης | 80°C |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -40°C ~ 105°C |
| Ρυθμός Συρρίκνωσης | ≥48±5% |
| Ονομαστική Τάση | 300V |
| Πάχος Τοιχώματος | Περίπου. 0.1mm (όλα τα μοντέλα) |
| Χαρακτηριστικά | Φιλικό προς το περιβάλλον, Μόνωση, Σταθερή Απόδοση, Γρήγορη Συρρίκνωση, Ανθεκτικό στη Σκόνη, Ανθεκτικό στις Γρατζουνιές & Φθορά |
| Μοντέλο Μπαταρίας | Επίπεδο Πλάτος | Μήκος (±1mm) | Πάχος Τοιχώματος |
|---|---|---|---|
| Μανίκι Μπαταρίας 26650 | 43mm | 74mm | ~0.1mm |
| Μανίκι Μπαταρίας 21700 | 36mm | 78mm | ~0.1mm |
| Μανίκι Μπαταρίας 18650 | 29.5mm | 72mm | ~0.1mm |
| Μανίκι Μπαταρίας 5# (AA) | 23mm | 53mm | ~0.1mm |
| Μανίκι Μπαταρίας 7# (AAA) | 17mm | 47mm | ~0.1mm |
| Μούβ: | 100 τεμ |
| τιμή: | 1-1000USD/Negotiable |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 10000 τεμ/μήνα |
Εισαγωγή Προϊόντος
Τα θερμοσυστελλόμενα μανίκια μπαταριών μας από PVC είναι προ-κομμένα επίπεδα φύλλα θερμοσυστελλόμενου PVC, κατασκευασμένα από φιλικό προς το περιβάλλον μονωτικό υλικό PVC. Διαθέτει γρήγορη συρρίκνωση στους 80°C, στενή εφαρμογή χωρίς χαλάρωση, λεία και γυαλιστερή επιφάνεια, φωτεινό χρώμα και εξαιρετική απόδοση μόνωσης, προστασίας από σκόνη, γρατζουνιές και φθορά. Χρησιμοποιείται ευρέως σε πακέτα μπαταριών λιθίου, ηλεκτρονικά είδη ευρείας κατανάλωσης, εξοπλισμό νέας ενέργειας και άλλους τομείς, παρέχοντας αξιόπιστη προστασία για διάφορες κυλινδρικές μπαταρίες.
| Στοιχείο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Θερμοσυστελλόμενο Κομμένο Σωλήνα PVC (Θερμοσυστελλόμενο Μανίκι Μπαταρίας) |
| Υλικό | Φιλικό προς το Περιβάλλον PVC |
| Θερμοκρασία Συρρίκνωσης | 80°C |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -40°C ~ 105°C |
| Ρυθμός Συρρίκνωσης | ≥48±5% |
| Ονομαστική Τάση | 300V |
| Πάχος Τοιχώματος | Περίπου. 0.1mm (όλα τα μοντέλα) |
| Χαρακτηριστικά | Φιλικό προς το περιβάλλον, Μόνωση, Σταθερή Απόδοση, Γρήγορη Συρρίκνωση, Ανθεκτικό στη Σκόνη, Ανθεκτικό στις Γρατζουνιές & Φθορά |
| Μοντέλο Μπαταρίας | Επίπεδο Πλάτος | Μήκος (±1mm) | Πάχος Τοιχώματος |
|---|---|---|---|
| Μανίκι Μπαταρίας 26650 | 43mm | 74mm | ~0.1mm |
| Μανίκι Μπαταρίας 21700 | 36mm | 78mm | ~0.1mm |
| Μανίκι Μπαταρίας 18650 | 29.5mm | 72mm | ~0.1mm |
| Μανίκι Μπαταρίας 5# (AA) | 23mm | 53mm | ~0.1mm |
| Μανίκι Μπαταρίας 7# (AAA) | 17mm | 47mm | ~0.1mm |