| Moq: | 100 stuks |
| Prijs: | 1-1000USD/Negotiable |
| Standaardverpakking: | Karton |
| Leveringsperiode: | 5-7 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 2000BTU |
Productintroductie
Onze PVC hittekrimp batterijhoezen zijn voorgesneden platte PVC hittekrimpbare folies, gemaakt van milieuvriendelijk isolerend PVC-materiaal. Het kenmerkt zich door snelle krimp bij 80°C, een strakke pasvorm zonder loslaten, een glad en glanzend oppervlak, heldere kleur en uitstekende prestaties op het gebied van isolatie, stofbestendigheid, krasbestendigheid en slijtvastheid. Het wordt veel gebruikt in lithiumbatterijpakketten, consumentenelektronica, nieuwe energieapparatuur en andere gebieden, en biedt betrouwbare bescherming voor diverse cilindrische batterijen.
| Item | Details |
|---|---|
| Productnaam | PVC Hittekrimp Gesneden Buis (Hittekrimp Batterijhoes) |
| Materiaal | Milieuvriendelijk PVC |
| Krimptemperatuur | 80°C |
| Werktemperatuurbereik | -40°C ~ 105°C |
| Krimppercentage | ≥48±5% |
| Nominale Spanning | 300V |
| Wanddikte | Ongeveer 0,1 mm (alle modellen) |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk, Isolatie, Stabiele Prestaties, Snelle Krimp, Stofbestendig, Krasbestendig & Slijtvast |
| Batterijmodel | Platte Breedte | Lengte (±1mm) | Wanddikte |
|---|---|---|---|
| 26650 Batterijhoes | 43mm | 74mm | ~0,1mm |
| 21700 Batterijhoes | 36mm | 78mm | ~0,1mm |
| 18650 Batterijhoes | 29,5mm | 72mm | ~0,1mm |
| 5# (AA) Batterijhoes | 23mm | 53mm | ~0,1mm |
| 7# (AAA) Batterijhoes | 17mm | 47mm | ~0,1mm |
| Moq: | 100 stuks |
| Prijs: | 1-1000USD/Negotiable |
| Standaardverpakking: | Karton |
| Leveringsperiode: | 5-7 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 2000BTU |
Productintroductie
Onze PVC hittekrimp batterijhoezen zijn voorgesneden platte PVC hittekrimpbare folies, gemaakt van milieuvriendelijk isolerend PVC-materiaal. Het kenmerkt zich door snelle krimp bij 80°C, een strakke pasvorm zonder loslaten, een glad en glanzend oppervlak, heldere kleur en uitstekende prestaties op het gebied van isolatie, stofbestendigheid, krasbestendigheid en slijtvastheid. Het wordt veel gebruikt in lithiumbatterijpakketten, consumentenelektronica, nieuwe energieapparatuur en andere gebieden, en biedt betrouwbare bescherming voor diverse cilindrische batterijen.
| Item | Details |
|---|---|
| Productnaam | PVC Hittekrimp Gesneden Buis (Hittekrimp Batterijhoes) |
| Materiaal | Milieuvriendelijk PVC |
| Krimptemperatuur | 80°C |
| Werktemperatuurbereik | -40°C ~ 105°C |
| Krimppercentage | ≥48±5% |
| Nominale Spanning | 300V |
| Wanddikte | Ongeveer 0,1 mm (alle modellen) |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk, Isolatie, Stabiele Prestaties, Snelle Krimp, Stofbestendig, Krasbestendig & Slijtvast |
| Batterijmodel | Platte Breedte | Lengte (±1mm) | Wanddikte |
|---|---|---|---|
| 26650 Batterijhoes | 43mm | 74mm | ~0,1mm |
| 21700 Batterijhoes | 36mm | 78mm | ~0,1mm |
| 18650 Batterijhoes | 29,5mm | 72mm | ~0,1mm |
| 5# (AA) Batterijhoes | 23mm | 53mm | ~0,1mm |
| 7# (AAA) Batterijhoes | 17mm | 47mm | ~0,1mm |