| Moq: | 100 adet |
| Fiyat: | 1-1000USD/Negotiable |
| Standart ambalaj: | karton |
| Teslim süresi: | 5-7 İş Günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik kapasitesi: | 2000BTU |
Ürün Tanıtımı
PVC ısıyla daralan pil kılıflarımız, çevre dostu yalıtım PVC malzemeden yapılmış, önceden kesilmiş düz PVC ısıyla daralan filmlerdir. 80°C'de hızlı daralma, gevşeme olmadan sıkı uyum, pürüzsüz ve parlak yüzey, canlı renk ve mükemmel yalıtım, toz geçirmez, çizilmez ve aşınmaya dayanıklı özelliklere sahiptir. Lityum pil paketleri, tüketici elektroniği, yeni enerji ekipmanları ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılır, çeşitli silindirik pillere güvenilir koruma sağlar.
| Ürün | Detaylar |
|---|---|
| Ürün Adı | PVC Isıyla Daralan Kesilmiş Tüp (Isıyla Daralan Pil Kılıfı) |
| Malzeme | Çevre Dostu PVC |
| Daralma Sıcaklığı | 80°C |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40°C ~ 105°C |
| Daralma Oranı | ≥48±5% |
| Anma Gerilimi | 300V |
| Duvar Kalınlığı | Yaklaşık 0.1mm (tüm modeller) |
| Özellikler | Çevre dostu, Yalıtım, Kararlı Performans, Hızlı Daralma, Toz geçirmez, Çizilmez ve Aşınmaya Dayanıklı |
| Pil Modeli | Düz Genişlik | Uzunluk (±1mm) | Duvar Kalınlığı |
|---|---|---|---|
| 26650 Pil Kılıfı | 43mm | 74mm | ~0.1mm |
| 21700 Pil Kılıfı | 36mm | 78mm | ~0.1mm |
| 18650 Pil Kılıfı | 29.5mm | 72mm | ~0.1mm |
| 5# (AA) Pil Kılıfı | 23mm | 53mm | ~0.1mm |
| 7# (AAA) Pil Kılıfı | 17mm | 47mm | ~0.1mm |
| Moq: | 100 adet |
| Fiyat: | 1-1000USD/Negotiable |
| Standart ambalaj: | karton |
| Teslim süresi: | 5-7 İş Günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik kapasitesi: | 2000BTU |
Ürün Tanıtımı
PVC ısıyla daralan pil kılıflarımız, çevre dostu yalıtım PVC malzemeden yapılmış, önceden kesilmiş düz PVC ısıyla daralan filmlerdir. 80°C'de hızlı daralma, gevşeme olmadan sıkı uyum, pürüzsüz ve parlak yüzey, canlı renk ve mükemmel yalıtım, toz geçirmez, çizilmez ve aşınmaya dayanıklı özelliklere sahiptir. Lityum pil paketleri, tüketici elektroniği, yeni enerji ekipmanları ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılır, çeşitli silindirik pillere güvenilir koruma sağlar.
| Ürün | Detaylar |
|---|---|
| Ürün Adı | PVC Isıyla Daralan Kesilmiş Tüp (Isıyla Daralan Pil Kılıfı) |
| Malzeme | Çevre Dostu PVC |
| Daralma Sıcaklığı | 80°C |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40°C ~ 105°C |
| Daralma Oranı | ≥48±5% |
| Anma Gerilimi | 300V |
| Duvar Kalınlığı | Yaklaşık 0.1mm (tüm modeller) |
| Özellikler | Çevre dostu, Yalıtım, Kararlı Performans, Hızlı Daralma, Toz geçirmez, Çizilmez ve Aşınmaya Dayanıklı |
| Pil Modeli | Düz Genişlik | Uzunluk (±1mm) | Duvar Kalınlığı |
|---|---|---|---|
| 26650 Pil Kılıfı | 43mm | 74mm | ~0.1mm |
| 21700 Pil Kılıfı | 36mm | 78mm | ~0.1mm |
| 18650 Pil Kılıfı | 29.5mm | 72mm | ~0.1mm |
| 5# (AA) Pil Kılıfı | 23mm | 53mm | ~0.1mm |
| 7# (AAA) Pil Kılıfı | 17mm | 47mm | ~0.1mm |