| موق: | 100 عدد |
| قیمت: | 1-1000USD/Negotiable |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن |
| دوره تحویل: | 5-7 روز کاری |
| روش پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| ظرفیت عرضه: | 10000 عدد در ماه |
معرفی محصول
باطری های ضد گرما PVC ما از فیلم های ضد گرما PVC پیش برش صاف ساخته شده اند که از مواد عایق کننده PVC سازگار با محیط زیست ساخته شده اند.سطح صاف و درخشان، رنگ روشن، و عملکرد عالی عایق بندی، ضد گرد و غبار، مقاوم در برابر خراش و مقاوم در برابر لباس. آن را به طور گسترده ای در بسته های باتری لیتیوم، الکترونیک مصرفی،تجهیزات انرژی جدید و زمینه های دیگر، که حفاظت قابل اعتماد برای باتری های مختلف استوانه ای را فراهم می کند.
| ماده | جزئیات |
|---|---|
| نام محصول | لوله برش گرماژگر PVC (کف باتری گرماژگر) |
| مواد | PVC سازگار با محیط زیست |
| درجه حرارت را کاهش دهید | ۸۰ درجه سانتیگراد |
| محدوده دمای کاری | -40°C ~ 105°C |
| نرخ کاهش | ≥48±5% |
| ولتاژ نامی | 300 ولت |
| ضخامت دیوار | حدود 0.1mm (همه مدل ها) |
| ویژگی ها | سازگار با محیط زیست، عایق بندی، عملکرد پایدار، کوچک شدن سریع، ضد گرد و غبار، مقاوم در برابر خراش و مقاومت در برابر لباس |
| مدل باتری | عرض صاف | طول (± 1mm) | ضخامت دیوار |
|---|---|---|---|
| ۲۶۶۵۰ آستین باتری | ۴۳ میلی متر | 74 میلیمتر | ~0.1mm |
| ۲۱۷۰۰ باطری | ۳۶ میلی متر | 78 میلی متر | ~0.1mm |
| ۱۸۶۵۰ باطری | 29.5 میلی متر | ۷۲ میلی متر | ~0.1mm |
| 5# (AA) ظرف باتری | ۲۳ میلی متر | 53 میلی متر | ~0.1mm |
| 7# (AAA) ظرف باتری | 17 میلی متر | ۴۷ میلی متر | ~0.1mm |
| موق: | 100 عدد |
| قیمت: | 1-1000USD/Negotiable |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن |
| دوره تحویل: | 5-7 روز کاری |
| روش پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| ظرفیت عرضه: | 10000 عدد در ماه |
معرفی محصول
باطری های ضد گرما PVC ما از فیلم های ضد گرما PVC پیش برش صاف ساخته شده اند که از مواد عایق کننده PVC سازگار با محیط زیست ساخته شده اند.سطح صاف و درخشان، رنگ روشن، و عملکرد عالی عایق بندی، ضد گرد و غبار، مقاوم در برابر خراش و مقاوم در برابر لباس. آن را به طور گسترده ای در بسته های باتری لیتیوم، الکترونیک مصرفی،تجهیزات انرژی جدید و زمینه های دیگر، که حفاظت قابل اعتماد برای باتری های مختلف استوانه ای را فراهم می کند.
| ماده | جزئیات |
|---|---|
| نام محصول | لوله برش گرماژگر PVC (کف باتری گرماژگر) |
| مواد | PVC سازگار با محیط زیست |
| درجه حرارت را کاهش دهید | ۸۰ درجه سانتیگراد |
| محدوده دمای کاری | -40°C ~ 105°C |
| نرخ کاهش | ≥48±5% |
| ولتاژ نامی | 300 ولت |
| ضخامت دیوار | حدود 0.1mm (همه مدل ها) |
| ویژگی ها | سازگار با محیط زیست، عایق بندی، عملکرد پایدار، کوچک شدن سریع، ضد گرد و غبار، مقاوم در برابر خراش و مقاومت در برابر لباس |
| مدل باتری | عرض صاف | طول (± 1mm) | ضخامت دیوار |
|---|---|---|---|
| ۲۶۶۵۰ آستین باتری | ۴۳ میلی متر | 74 میلیمتر | ~0.1mm |
| ۲۱۷۰۰ باطری | ۳۶ میلی متر | 78 میلی متر | ~0.1mm |
| ۱۸۶۵۰ باطری | 29.5 میلی متر | ۷۲ میلی متر | ~0.1mm |
| 5# (AA) ظرف باتری | ۲۳ میلی متر | 53 میلی متر | ~0.1mm |
| 7# (AAA) ظرف باتری | 17 میلی متر | ۴۷ میلی متر | ~0.1mm |