| Moq: | 100 adet |
| Fiyat: | 1-1000USD/Negotiable |
| Standart ambalaj: | karton |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik kapasitesi: | 2000BTU |
Ürün Tanıtımı
PVC ısı kısaltıcı batarya kılıflarımız silindirli piller için özel olarak tasarlanmış önceden kesilmiş PVC ısı kısaltıcı filmlerdir.ve 7# (AAA) piller, ısıtıldıktan sonra sıkı, dikişsiz bir uyum sağlarlar.Parlak yüzey hem korumayı hem de estetiği artırırİster tek pil hücreleri için isterse de pil paketi montajı için olsun, ısı kısaltıcı kollarımız güvenli, güvenilir ve profesyonel sonuçları sağlar.
| Ürün | Ayrıntılar |
|---|---|
| Malzeme | Çevre dostu PVC |
| Sıcaklığı azaltın | 80°C |
| Kısaltma Hızı | ≥ 48±5% |
| Çalışma sıcaklık aralığı | -40°C ~ 105°C |
| Adlık Voltaj | 300V |
| Duvar kalınlığı | Yaklaşık 0.1mm (Tüm Modeller) |
| Standart Boyutlar | Aşağıdaki Tabloya bakın |
| Pil modeli | Düz genişlik | Uzunluk (± 1 mm) | Duvar kalınlığı |
|---|---|---|---|
| 26650 Pil kapağı | 43 mm | 74mm | ~0.1mm |
| 21700 Pil kapağı | 36 mm | 78mm | ~0.1mm |
| 18650 Pil kapağı | 29.5mm | 72 mm | ~0.1mm |
| 5# (AA) Pil kapağı | 23 mm | 53 mm | ~0.1mm |
| 7# (AAA) Pil kapağı | 17 mm | 47 mm | ~0.1mm |
| Moq: | 100 adet |
| Fiyat: | 1-1000USD/Negotiable |
| Standart ambalaj: | karton |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik kapasitesi: | 2000BTU |
Ürün Tanıtımı
PVC ısı kısaltıcı batarya kılıflarımız silindirli piller için özel olarak tasarlanmış önceden kesilmiş PVC ısı kısaltıcı filmlerdir.ve 7# (AAA) piller, ısıtıldıktan sonra sıkı, dikişsiz bir uyum sağlarlar.Parlak yüzey hem korumayı hem de estetiği artırırİster tek pil hücreleri için isterse de pil paketi montajı için olsun, ısı kısaltıcı kollarımız güvenli, güvenilir ve profesyonel sonuçları sağlar.
| Ürün | Ayrıntılar |
|---|---|
| Malzeme | Çevre dostu PVC |
| Sıcaklığı azaltın | 80°C |
| Kısaltma Hızı | ≥ 48±5% |
| Çalışma sıcaklık aralığı | -40°C ~ 105°C |
| Adlık Voltaj | 300V |
| Duvar kalınlığı | Yaklaşık 0.1mm (Tüm Modeller) |
| Standart Boyutlar | Aşağıdaki Tabloya bakın |
| Pil modeli | Düz genişlik | Uzunluk (± 1 mm) | Duvar kalınlığı |
|---|---|---|---|
| 26650 Pil kapağı | 43 mm | 74mm | ~0.1mm |
| 21700 Pil kapağı | 36 mm | 78mm | ~0.1mm |
| 18650 Pil kapağı | 29.5mm | 72 mm | ~0.1mm |
| 5# (AA) Pil kapağı | 23 mm | 53 mm | ~0.1mm |
| 7# (AAA) Pil kapağı | 17 mm | 47 mm | ~0.1mm |