| Moq: | 100 stuks |
| Prijs: | 1-1000USD/Negotiable |
| Standaardverpakking: | Karton |
| Leveringsperiode: | 5-8 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 2000BTU |
Productintroductie
Onze PVC krimpkous batterijhoezen zijn voorgesneden PVC krimpkousfolies, speciaal ontworpen voor cilindrische batterijen. Verkrijgbaar in standaardmaten voor 26650, 21700, 18650, 5# (AA) en 7# (AAA) batterijen, bieden ze na verwarming een strakke, naadloze pasvorm. Het materiaal biedt uitstekende isolatie, waterdichtheid en slijtvastheid, terwijl het gladde, glanzende oppervlak zowel bescherming als esthetiek verbetert. Of het nu gaat om enkele batterijcellen of de assemblage van batterijpakketten, onze krimpkous hoezen zorgen voor veilige, betrouwbare en professionele resultaten.
| Item | Details |
|---|---|
| Materiaal | Milieuvriendelijk PVC |
| Krimptemperatuur | 80°C |
| Krimppercentage | ≥48±5% |
| Werktemperatuurbereik | -40°C ~ 105°C |
| Nominale Spanning | 300V |
| Wanddikte | Ongeveer 0,1 mm (Alle modellen) |
| Standaardmaten | Zie onderstaande tabel |
| Batterijmodel | Platte Breedte | Lengte (±1mm) | Wanddikte |
|---|---|---|---|
| 26650 Batterijhoes | 43mm | 74mm | ~0,1mm |
| 21700 Batterijhoes | 36mm | 78mm | ~0,1mm |
| 18650 Batterijhoes | 29,5mm | 72mm | ~0,1mm |
| 5# (AA) Batterijhoes | 23mm | 53mm | ~0,1mm |
| 7# (AAA) Batterijhoes | 17mm | 47mm | ~0,1mm |
| Moq: | 100 stuks |
| Prijs: | 1-1000USD/Negotiable |
| Standaardverpakking: | Karton |
| Leveringsperiode: | 5-8 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 2000BTU |
Productintroductie
Onze PVC krimpkous batterijhoezen zijn voorgesneden PVC krimpkousfolies, speciaal ontworpen voor cilindrische batterijen. Verkrijgbaar in standaardmaten voor 26650, 21700, 18650, 5# (AA) en 7# (AAA) batterijen, bieden ze na verwarming een strakke, naadloze pasvorm. Het materiaal biedt uitstekende isolatie, waterdichtheid en slijtvastheid, terwijl het gladde, glanzende oppervlak zowel bescherming als esthetiek verbetert. Of het nu gaat om enkele batterijcellen of de assemblage van batterijpakketten, onze krimpkous hoezen zorgen voor veilige, betrouwbare en professionele resultaten.
| Item | Details |
|---|---|
| Materiaal | Milieuvriendelijk PVC |
| Krimptemperatuur | 80°C |
| Krimppercentage | ≥48±5% |
| Werktemperatuurbereik | -40°C ~ 105°C |
| Nominale Spanning | 300V |
| Wanddikte | Ongeveer 0,1 mm (Alle modellen) |
| Standaardmaten | Zie onderstaande tabel |
| Batterijmodel | Platte Breedte | Lengte (±1mm) | Wanddikte |
|---|---|---|---|
| 26650 Batterijhoes | 43mm | 74mm | ~0,1mm |
| 21700 Batterijhoes | 36mm | 78mm | ~0,1mm |
| 18650 Batterijhoes | 29,5mm | 72mm | ~0,1mm |
| 5# (AA) Batterijhoes | 23mm | 53mm | ~0,1mm |
| 7# (AAA) Batterijhoes | 17mm | 47mm | ~0,1mm |