| Μούβ: | 500 τεμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-10 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 1000000 τμχ/μήνα |
Το βαμβάκι μόνωσης αερογέλης μας (γνωστό και ως πορώδες βαμβάκι μόνωσης πυριτίου κενού, Μοντέλο: XW001) είναι μια λύση θερμομόνωσης υψηλής απόδοσης σχεδιασμένη για μπαταρίες, ηλεκτρονικά είδη ευρείας κατανάλωσης και βιομηχανικό εξοπλισμό.
Κατασκευασμένο από υλικά υψηλής ποιότητας φιλικά προς το περιβάλλον, παρέχει εξαιρετικά χαμηλή θερμική αγωγιμότητα, εξαιρετική απόδοση επιβραδυντικό φωτιάς και αντίσταση σε ευρύ φάσμα θερμοκρασιών. Χρησιμοποιείται ευρέως σε power banks, πακέτα μπαταριών, κινητά τηλέφωνα, φορτιστές, οχήματα νέας ενέργειας και διάφορες ηλεκτρονικές συσκευές.
Υποστηρίζει μορφή ρολού ή φύλλου, πλήρη προσαρμογή στο πάχος και επαγγελματική υπηρεσία κοπής με μήτρα για την κάλυψη διαφορετικών απαιτήσεων έργου.
Αυτο-σβήνει όταν αφαιρεθεί η πηγή φωτιάς, χωρίς σταγόνες, υψηλή ασφάλεια για μπαταρίες και ηλεκτρονικά.
Έως και 0,016 W/m·K, πολύ καλύτερο από τις κοινές μονωτικές μεμβράνες στην αγορά.
Πυκνότητα έως 0,03 g/nm, πορώδες ≥ 95%, ελαφρύ και υψηλής απόδοσης.
Σταθερή απόδοση σε ευρύ φάσμα: -40℃ ~ 240℃.
Πάχος από 0,12 mm έως 10 mm; μπορεί να παραχθεί σε ρολά ή φύλλα. αποδεκτή κοπή με μήτρα.
Πιστοποιημένο κατά ROHS, REACH, PAHS, ISO9001, ασφαλές και φιλικό προς το περιβάλλον.
Μπορεί να κοπεί, να πλαστικοποιηθεί και να κοπεί με μήτρα απευθείας για εύκολη συναρμολόγηση.
| Στοιχείο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μοντέλο | XW001 |
| Όνομα Προϊόντος | Βαμβάκι μόνωσης αερογέλης / Πορώδες βαμβάκι μόνωσης πυριτίου κενού |
| Βαθμός Επιβραδυντικό Φωτιάς | UL94 V-0 (αυτο-σβήνει, χωρίς σταγόνες) |
| Πυκνότητα | Έως 0,03 g/nm |
| Θερμική Αγωγιμότητα | 0,016 W/m·K |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40℃ ~ 240℃ |
| Πάχος | 0,15–10 mm (λεπτότερο 0,12 mm προσαρμόσιμο) |
| Μορφή | Ρολό / Φύλλο |
| Πιστοποιήσεις | ROHS, REACH, PAHS, ISO9001 |
| Μούβ: | 500 τεμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-10 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 1000000 τμχ/μήνα |
Το βαμβάκι μόνωσης αερογέλης μας (γνωστό και ως πορώδες βαμβάκι μόνωσης πυριτίου κενού, Μοντέλο: XW001) είναι μια λύση θερμομόνωσης υψηλής απόδοσης σχεδιασμένη για μπαταρίες, ηλεκτρονικά είδη ευρείας κατανάλωσης και βιομηχανικό εξοπλισμό.
Κατασκευασμένο από υλικά υψηλής ποιότητας φιλικά προς το περιβάλλον, παρέχει εξαιρετικά χαμηλή θερμική αγωγιμότητα, εξαιρετική απόδοση επιβραδυντικό φωτιάς και αντίσταση σε ευρύ φάσμα θερμοκρασιών. Χρησιμοποιείται ευρέως σε power banks, πακέτα μπαταριών, κινητά τηλέφωνα, φορτιστές, οχήματα νέας ενέργειας και διάφορες ηλεκτρονικές συσκευές.
Υποστηρίζει μορφή ρολού ή φύλλου, πλήρη προσαρμογή στο πάχος και επαγγελματική υπηρεσία κοπής με μήτρα για την κάλυψη διαφορετικών απαιτήσεων έργου.
Αυτο-σβήνει όταν αφαιρεθεί η πηγή φωτιάς, χωρίς σταγόνες, υψηλή ασφάλεια για μπαταρίες και ηλεκτρονικά.
Έως και 0,016 W/m·K, πολύ καλύτερο από τις κοινές μονωτικές μεμβράνες στην αγορά.
Πυκνότητα έως 0,03 g/nm, πορώδες ≥ 95%, ελαφρύ και υψηλής απόδοσης.
Σταθερή απόδοση σε ευρύ φάσμα: -40℃ ~ 240℃.
Πάχος από 0,12 mm έως 10 mm; μπορεί να παραχθεί σε ρολά ή φύλλα. αποδεκτή κοπή με μήτρα.
Πιστοποιημένο κατά ROHS, REACH, PAHS, ISO9001, ασφαλές και φιλικό προς το περιβάλλον.
Μπορεί να κοπεί, να πλαστικοποιηθεί και να κοπεί με μήτρα απευθείας για εύκολη συναρμολόγηση.
| Στοιχείο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μοντέλο | XW001 |
| Όνομα Προϊόντος | Βαμβάκι μόνωσης αερογέλης / Πορώδες βαμβάκι μόνωσης πυριτίου κενού |
| Βαθμός Επιβραδυντικό Φωτιάς | UL94 V-0 (αυτο-σβήνει, χωρίς σταγόνες) |
| Πυκνότητα | Έως 0,03 g/nm |
| Θερμική Αγωγιμότητα | 0,016 W/m·K |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40℃ ~ 240℃ |
| Πάχος | 0,15–10 mm (λεπτότερο 0,12 mm προσαρμόσιμο) |
| Μορφή | Ρολό / Φύλλο |
| Πιστοποιήσεις | ROHS, REACH, PAHS, ISO9001 |