| MOQ: | 500szt |
| Ceny: | Zbywalny |
| Standardowe opakowanie: | Karton |
| Okres dostawy: | 7-10 dni roboczych |
| Metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Pojemność dostaw: | 1000000 sztuk / miesiąc |
Nasza bawełna izolacyjna z aerogelu (znana również jako bawełna izolacyjna z kwasu krzemowego próżniowego, Model: XW001) jest wysokiej wydajności rozwiązaniem termoizolacyjnym przeznaczonym do baterii, elektroniki użytkowej,i sprzętu przemysłowego.
Wykonany z najwyższej klasy materiałów przyjaznych dla środowiska, zapewniabardzo niska przewodność cieplna, doskonała odporność na płomień i wysoka odporność na temperaturęJest szeroko stosowany w bankach zasilania, bateriach, telefonach komórkowych, ładowarkach, pojazdach nowej energii i różnych urządzeniach elektronicznych.
Wspiera kształt rolki lub arkusza, pełną dostosowanie grubości i profesjonalną obsługę cięcia maty, aby spełnić różne wymagania projektu.
Samogaśnięcie po usunięciu źródła ognia, brak kropli, wysoki poziom bezpieczeństwa baterii i urządzeń elektronicznych.
Tak nisko jak0.016 W/m·K, znacznie lepsze niż zwykłe folie izolacyjne dostępne na rynku.
Gęstość do00,03 g/nm, porowatość ≥ 95%, lekkość i wysoka wydajność.
Stabilna wydajność w szerokim zakresie:-40°C ~ 240°C.
Gęstość od0.12 mm do 10 mm; mogą być produkowane w zwojach lub arkuszach; przyjmowane są cięcia ciśnieniowe.
Certyfikat ROHS, REACH, PAHS, ISO9001, bezpieczny i przyjazny dla środowiska.
Można go bezpośrednio wyciąć, laminować i wycinać, aby było łatwo go zmontować.
| Pozycja | Szczegóły |
|---|---|
| Model | XW001 |
| Nazwa produktu | Bawełka izolacyjna aerogel / Bawełka izolacyjna krzemowa próżniowa |
| Stopień opóźnienia płomienia | UL94 V-0 (samogaszące się, bez kropli) |
| Gęstość | Do 0,03 g/nm |
| Przewodność cieplna | 0.016 W/m·K |
| Temperatura pracy | -40°C ~ 240°C |
| Gęstość | 00,15 ∼ 10 mm (najcieńsza 0,12 mm dostosowana) |
| Formularz | Rolowanie / arkusz |
| Certyfikaty | RoHS, REACH, PAHS, ISO9001 |
| MOQ: | 500szt |
| Ceny: | Zbywalny |
| Standardowe opakowanie: | Karton |
| Okres dostawy: | 7-10 dni roboczych |
| Metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Pojemność dostaw: | 1000000 sztuk / miesiąc |
Nasza bawełna izolacyjna z aerogelu (znana również jako bawełna izolacyjna z kwasu krzemowego próżniowego, Model: XW001) jest wysokiej wydajności rozwiązaniem termoizolacyjnym przeznaczonym do baterii, elektroniki użytkowej,i sprzętu przemysłowego.
Wykonany z najwyższej klasy materiałów przyjaznych dla środowiska, zapewniabardzo niska przewodność cieplna, doskonała odporność na płomień i wysoka odporność na temperaturęJest szeroko stosowany w bankach zasilania, bateriach, telefonach komórkowych, ładowarkach, pojazdach nowej energii i różnych urządzeniach elektronicznych.
Wspiera kształt rolki lub arkusza, pełną dostosowanie grubości i profesjonalną obsługę cięcia maty, aby spełnić różne wymagania projektu.
Samogaśnięcie po usunięciu źródła ognia, brak kropli, wysoki poziom bezpieczeństwa baterii i urządzeń elektronicznych.
Tak nisko jak0.016 W/m·K, znacznie lepsze niż zwykłe folie izolacyjne dostępne na rynku.
Gęstość do00,03 g/nm, porowatość ≥ 95%, lekkość i wysoka wydajność.
Stabilna wydajność w szerokim zakresie:-40°C ~ 240°C.
Gęstość od0.12 mm do 10 mm; mogą być produkowane w zwojach lub arkuszach; przyjmowane są cięcia ciśnieniowe.
Certyfikat ROHS, REACH, PAHS, ISO9001, bezpieczny i przyjazny dla środowiska.
Można go bezpośrednio wyciąć, laminować i wycinać, aby było łatwo go zmontować.
| Pozycja | Szczegóły |
|---|---|
| Model | XW001 |
| Nazwa produktu | Bawełka izolacyjna aerogel / Bawełka izolacyjna krzemowa próżniowa |
| Stopień opóźnienia płomienia | UL94 V-0 (samogaszące się, bez kropli) |
| Gęstość | Do 0,03 g/nm |
| Przewodność cieplna | 0.016 W/m·K |
| Temperatura pracy | -40°C ~ 240°C |
| Gęstość | 00,15 ∼ 10 mm (najcieńsza 0,12 mm dostosowana) |
| Formularz | Rolowanie / arkusz |
| Certyfikaty | RoHS, REACH, PAHS, ISO9001 |