| Moq: | 500 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | KARTON |
| Teslim süresi: | Krom Çelik, Gcr15 |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik kapasitesi: | 1000000 adet/ay |
Aerogel yalıtım pamukumuz (poröz vakum silikon yalıtım pamuk olarak da bilinir, Model: XW001) piller, tüketici elektroniği,ve endüstriyel ekipman.
Yüksek kaliteli çevre dostu malzemelerden yapılmış,ultra düşük ısı iletkenliği, mükemmel alev gerileyici performans ve geniş sıcaklık direnciGüç bankalarında, pil paketlerinde, cep telefonlarında, şarj cihazlarında, yeni enerji araçlarında ve çeşitli elektronik cihazlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Çeşitli proje gereksinimlerini karşılamak için rulo veya levha şeklini, kalınlıkta tam özelleştirmeyi ve profesyonel ölçekli kesme hizmetini destekler.
Yangın kaynağı çıkarıldığında kendiliğinden söndürme, damlama yok, piller ve elektronikler için yüksek güvenlik.
En az0.016 W/m·K, piyasadaki yaygın yalıtım filmlerinden çok daha iyi.
yoğunluk aşağı0.03 g/nm, gözenekliliği ≥ 95%, hafif ve yüksek verimlilik.
Geniş bir aralıkta istikrarlı performans:-40°C ~ 240°C.
Kalınlığı:0.12 mm ila 10 mm; rulo veya levha halinde üretilebilir; ölçekli kesim kabul edilir.
ROHS, REACH, PAHS, ISO9001 sertifikalı, güvenli ve çevre dostu.
Kolay montaj için doğrudan kesilebilir, laminatlanabilir ve ölçeklenebilir.
| Ürün | Ayrıntılar |
|---|---|
| Model | XW001 |
| Ürün Adı | Aerogel yalıtım pamuk / gözenekli vakum silikon yalıtım pamuk |
| Alev gerileyici derecesi | UL94 V-0 (kendinden söndürücü, damlatma yok) |
| yoğunluk | 0,03 g/nm'ye indirilmiştir. |
| Isı İleticiliği | 0.016 W/m·K |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 240°C |
| Kalınlığı | 0.15~10 mm (en ince 0,12 mm özelleştirilebilir) |
| Form | Rulo / Yaprak |
| Sertifikalar | ROHS, REACH, PAHS, ISO9001 |
| Moq: | 500 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | KARTON |
| Teslim süresi: | Krom Çelik, Gcr15 |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik kapasitesi: | 1000000 adet/ay |
Aerogel yalıtım pamukumuz (poröz vakum silikon yalıtım pamuk olarak da bilinir, Model: XW001) piller, tüketici elektroniği,ve endüstriyel ekipman.
Yüksek kaliteli çevre dostu malzemelerden yapılmış,ultra düşük ısı iletkenliği, mükemmel alev gerileyici performans ve geniş sıcaklık direnciGüç bankalarında, pil paketlerinde, cep telefonlarında, şarj cihazlarında, yeni enerji araçlarında ve çeşitli elektronik cihazlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Çeşitli proje gereksinimlerini karşılamak için rulo veya levha şeklini, kalınlıkta tam özelleştirmeyi ve profesyonel ölçekli kesme hizmetini destekler.
Yangın kaynağı çıkarıldığında kendiliğinden söndürme, damlama yok, piller ve elektronikler için yüksek güvenlik.
En az0.016 W/m·K, piyasadaki yaygın yalıtım filmlerinden çok daha iyi.
yoğunluk aşağı0.03 g/nm, gözenekliliği ≥ 95%, hafif ve yüksek verimlilik.
Geniş bir aralıkta istikrarlı performans:-40°C ~ 240°C.
Kalınlığı:0.12 mm ila 10 mm; rulo veya levha halinde üretilebilir; ölçekli kesim kabul edilir.
ROHS, REACH, PAHS, ISO9001 sertifikalı, güvenli ve çevre dostu.
Kolay montaj için doğrudan kesilebilir, laminatlanabilir ve ölçeklenebilir.
| Ürün | Ayrıntılar |
|---|---|
| Model | XW001 |
| Ürün Adı | Aerogel yalıtım pamuk / gözenekli vakum silikon yalıtım pamuk |
| Alev gerileyici derecesi | UL94 V-0 (kendinden söndürücü, damlatma yok) |
| yoğunluk | 0,03 g/nm'ye indirilmiştir. |
| Isı İleticiliği | 0.016 W/m·K |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 240°C |
| Kalınlığı | 0.15~10 mm (en ince 0,12 mm özelleştirilebilir) |
| Form | Rulo / Yaprak |
| Sertifikalar | ROHS, REACH, PAHS, ISO9001 |