| Μούβ: | 100PCS |
| τιμή: | 1-1000USD/Negotiable |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | Καρτόνι |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 10000 τεμάχια/μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Υλικό | LH201 Ατσάλι ατσάλι |
| Δύναμη έλξης | ≥ 23000N |
| Τελεία επιφάνειας | Λάμψη, ομαλή, χωρίς βούρτσους |
| Επιλογές πάχους | 00,8 mm / 1,0 mm (προσαρμόζεται) |
| Επιλογές πλάτους | 16mm / 19mm / 24mm |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -30°C έως +120°C (λειτουργικό) |
| Κύρια πλεονεκτήματα | Αντικατάστατη στη διάβρωση, μη παραμόρφωση, υψηλή αντοχή |
| Μούβ: | 100PCS |
| τιμή: | 1-1000USD/Negotiable |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | Καρτόνι |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 10000 τεμάχια/μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Υλικό | LH201 Ατσάλι ατσάλι |
| Δύναμη έλξης | ≥ 23000N |
| Τελεία επιφάνειας | Λάμψη, ομαλή, χωρίς βούρτσους |
| Επιλογές πάχους | 00,8 mm / 1,0 mm (προσαρμόζεται) |
| Επιλογές πλάτους | 16mm / 19mm / 24mm |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -30°C έως +120°C (λειτουργικό) |
| Κύρια πλεονεκτήματα | Αντικατάστατη στη διάβρωση, μη παραμόρφωση, υψηλή αντοχή |