| Μούβ: | 10 ΤΕΜ |
| τιμή: | 1-1000USD/Negotiable |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-10 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T,L/C,D/A,D/P,Western Union,MoneyGram |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 200000 τμχ~300000/ημέρα |
Οι συγκολλημένες λωρίδες από ανοξείδωτο χάλυβα είναι εξαρτήματα σύνδεσης υψηλής απόδοσης, ειδικά σχεδιασμένα για συναρμολογήσεις πακέτων μπαταριών. Κατασκευασμένες από ανοξείδωτο χάλυβα κορυφαίας ποιότητας με προηγμένη τεχνολογία συγκόλλησης, αυτές οι λωρίδες προσφέρουν εξαιρετικά υψηλή αντοχή σε εφελκυσμό και εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση, εξασφαλίζοντας σταθερή μετάδοση ρεύματος και δομική ακεραιότητα για όλους τους τύπους πακέτων μπαταριών (συμπεριλαμβανομένων πρισματικών, κυλινδρικών, μαλακών πακέτων μπαταριών λιθίου). Υποστηριζόμενοι από πλήρεις υπηρεσίες προσαρμογής, μπορούμε να προσαρμόσουμε το πάχος, το πλάτος, το μήκος και τις προδιαγραφές συγκόλλησης των λωρίδων για να ταιριάζουν στην ακριβή διάταξη του πακέτου μπαταριών και στις απαιτήσεις απόδοσης. Αναγνωρισμένα από παγκόσμιους πελάτες στους τομείς αποθήκευσης νέας ενέργειας, ηλεκτρικών οχημάτων και φορητής ενέργειας, τα προϊόντα μας ξεχωρίζουν για την αξιόπιστη ποιότητα και την τέλεια προσαρμοστικότητά τους.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβας LH201 SUS301 |
| Δύναμη εφελκυσμού | ≥21.000N |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Γυαλισμένο, λείο, χωρίς γρέζια |
| Επιλογές πάχους | 0,8mm/1,0mm/1,5mm (προσαρμόσιμο) |
| Επιλογές πλάτους | 19mm / 35mm (προσαρμόσιμο) |
| Εύρος θερμοκρασίας | -30°C έως +120°C (λειτουργικό) |
| Βασικά πλεονεκτήματα | Αντιδιαβρωτικό, μη παραμορφούμενο, υψηλή φέρουσα ικανότητα |
Οι λωρίδες από ανοξείδωτο χάλυβα μας είναι προσαρμοσμένες για τη συναρμολόγηση πακέτων μπαταριών λιθίου σε διάφορες βιομηχανίες, όπου η δομική σταθερότητα επηρεάζει άμεσα την ασφάλεια και τη διάρκεια ζωής του προϊόντος:
Κατανοούμε ότι τα σχέδια των πακέτων μπαταριών ποικίλλουν – οι λωρίδες από ανοξείδωτο χάλυβα μας υποστηρίζουν πλήρη προσαρμογή για να ταιριάζουν στις ακριβείς ανάγκες συναρμολόγησής σας:
| Στοιχείο προσαρμογής | Διαθέσιμες επιλογές |
|---|---|
| Βαθμός υλικού | LH201, SUS301 |
| Πάχος | 0,8mm/1,0mm/1,5mm (προσαρμόσιμο) |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Φινίρισμα μύλου (οικονομικό), βουρτσισμένο φινίρισμα (αντι-δακτυλικό αποτύπωμα), γυαλισμένο φινίρισμα (υψηλή αισθητική), παθητικοποιημένο φινίρισμα (μόνο για βαθμό 304, για επιπλέον αντοχή στη διάβρωση) |
| Τρύπες & Εγκοπές | Προ-τρυπημένες τρύπες (M2 – M8) ή προσαρμοσμένες εγκοπές για εύκολη στερέωση με βίδες (σύμφωνα με τα σχέδια CAD σας) |
| Συσκευασία | Τυπική: Πλαστική μεμβράνη + χαρτοκιβώτια; Προσαρμοσμένη: Επίστρωση λαδιού κατά της σκουριάς + ξύλινα κιβώτια (για θαλάσσιες μεταφορές) |
Εάν χρειάζεστε να επιβεβαιώσετε τον σωστό βαθμό υλικού για το έργο του πακέτου μπαταριών σας, η ομάδα μηχανικών μας μπορεί να παρέχει δωρεάν συστάσεις με βάση το περιβάλλον εφαρμογής και τον προϋπολογισμό σας. Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για μια λεπτομερή προσφορά ή για να ζητήσετε δείγμα!
| Μούβ: | 10 ΤΕΜ |
| τιμή: | 1-1000USD/Negotiable |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-10 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T,L/C,D/A,D/P,Western Union,MoneyGram |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 200000 τμχ~300000/ημέρα |
Οι συγκολλημένες λωρίδες από ανοξείδωτο χάλυβα είναι εξαρτήματα σύνδεσης υψηλής απόδοσης, ειδικά σχεδιασμένα για συναρμολογήσεις πακέτων μπαταριών. Κατασκευασμένες από ανοξείδωτο χάλυβα κορυφαίας ποιότητας με προηγμένη τεχνολογία συγκόλλησης, αυτές οι λωρίδες προσφέρουν εξαιρετικά υψηλή αντοχή σε εφελκυσμό και εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση, εξασφαλίζοντας σταθερή μετάδοση ρεύματος και δομική ακεραιότητα για όλους τους τύπους πακέτων μπαταριών (συμπεριλαμβανομένων πρισματικών, κυλινδρικών, μαλακών πακέτων μπαταριών λιθίου). Υποστηριζόμενοι από πλήρεις υπηρεσίες προσαρμογής, μπορούμε να προσαρμόσουμε το πάχος, το πλάτος, το μήκος και τις προδιαγραφές συγκόλλησης των λωρίδων για να ταιριάζουν στην ακριβή διάταξη του πακέτου μπαταριών και στις απαιτήσεις απόδοσης. Αναγνωρισμένα από παγκόσμιους πελάτες στους τομείς αποθήκευσης νέας ενέργειας, ηλεκτρικών οχημάτων και φορητής ενέργειας, τα προϊόντα μας ξεχωρίζουν για την αξιόπιστη ποιότητα και την τέλεια προσαρμοστικότητά τους.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβας LH201 SUS301 |
| Δύναμη εφελκυσμού | ≥21.000N |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Γυαλισμένο, λείο, χωρίς γρέζια |
| Επιλογές πάχους | 0,8mm/1,0mm/1,5mm (προσαρμόσιμο) |
| Επιλογές πλάτους | 19mm / 35mm (προσαρμόσιμο) |
| Εύρος θερμοκρασίας | -30°C έως +120°C (λειτουργικό) |
| Βασικά πλεονεκτήματα | Αντιδιαβρωτικό, μη παραμορφούμενο, υψηλή φέρουσα ικανότητα |
Οι λωρίδες από ανοξείδωτο χάλυβα μας είναι προσαρμοσμένες για τη συναρμολόγηση πακέτων μπαταριών λιθίου σε διάφορες βιομηχανίες, όπου η δομική σταθερότητα επηρεάζει άμεσα την ασφάλεια και τη διάρκεια ζωής του προϊόντος:
Κατανοούμε ότι τα σχέδια των πακέτων μπαταριών ποικίλλουν – οι λωρίδες από ανοξείδωτο χάλυβα μας υποστηρίζουν πλήρη προσαρμογή για να ταιριάζουν στις ακριβείς ανάγκες συναρμολόγησής σας:
| Στοιχείο προσαρμογής | Διαθέσιμες επιλογές |
|---|---|
| Βαθμός υλικού | LH201, SUS301 |
| Πάχος | 0,8mm/1,0mm/1,5mm (προσαρμόσιμο) |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Φινίρισμα μύλου (οικονομικό), βουρτσισμένο φινίρισμα (αντι-δακτυλικό αποτύπωμα), γυαλισμένο φινίρισμα (υψηλή αισθητική), παθητικοποιημένο φινίρισμα (μόνο για βαθμό 304, για επιπλέον αντοχή στη διάβρωση) |
| Τρύπες & Εγκοπές | Προ-τρυπημένες τρύπες (M2 – M8) ή προσαρμοσμένες εγκοπές για εύκολη στερέωση με βίδες (σύμφωνα με τα σχέδια CAD σας) |
| Συσκευασία | Τυπική: Πλαστική μεμβράνη + χαρτοκιβώτια; Προσαρμοσμένη: Επίστρωση λαδιού κατά της σκουριάς + ξύλινα κιβώτια (για θαλάσσιες μεταφορές) |
Εάν χρειάζεστε να επιβεβαιώσετε τον σωστό βαθμό υλικού για το έργο του πακέτου μπαταριών σας, η ομάδα μηχανικών μας μπορεί να παρέχει δωρεάν συστάσεις με βάση το περιβάλλον εφαρμογής και τον προϋπολογισμό σας. Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για μια λεπτομερή προσφορά ή για να ζητήσετε δείγμα!