| Moq: | 500 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | KARTON |
| Leveringsperiode: | 7-10 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 1000000 stuks/maand |
Ons poreuze vacuüm siliconen isolatiekatoen (aerogel isolatiekatoen, Model: XW001) is een hoogwaardig thermisch isolatiemateriaal speciaal ontworpen voor elektronische apparaten en industriële apparatuur. Door gebruik te maken van hoogwaardige groene materialen, beschikt het over ultralage thermische geleidbaarheid, uitstekende vlamvertraging en brede temperatuuraanpassing, veel gebruikt in powerbanks, batterijpakketten, moederborden van mobiele telefoons, opladers, nieuwe energievoertuigen en andere scenario's. Met controleerbare vorm, volledige dikteaanpassing en directe stansservice voldoet het perfect aan diverse inkoop- en toepassingsbehoeften.
| Item | Details |
|---|---|
| Model | XW001 |
| Productnaam | Poreus Vacuüm Siliconen Isolatiekatoen, Aerogel Isolatiekatoen |
| Vlamvertraging | V-0 Klasse (zelfdovend, geen druppels) |
| Dichtheid | Tot 0,03 g/nm |
| Thermische Geleider | Zo laag als 0,016w/M.K |
| Temperatuurbereik | -40~240℃ |
| Dikte | 0,15~10 mm (aanpasbaar, dunste 0,12 mm) |
| Vorm | Rol, Plaat (aanpasbaar) |
| Certificeringen | ROHS, REACH, PAHS, ISO9001 |
| Maatwerk | Ja (maat, dikte, vorm, stansen) |
| MOQ | 500 stuks (minimale verpakkingshoeveelheid) |
Veel gebruikt in elektronische apparaten, industriële apparatuur en nieuwe energievelden:
| Moq: | 500 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | KARTON |
| Leveringsperiode: | 7-10 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 1000000 stuks/maand |
Ons poreuze vacuüm siliconen isolatiekatoen (aerogel isolatiekatoen, Model: XW001) is een hoogwaardig thermisch isolatiemateriaal speciaal ontworpen voor elektronische apparaten en industriële apparatuur. Door gebruik te maken van hoogwaardige groene materialen, beschikt het over ultralage thermische geleidbaarheid, uitstekende vlamvertraging en brede temperatuuraanpassing, veel gebruikt in powerbanks, batterijpakketten, moederborden van mobiele telefoons, opladers, nieuwe energievoertuigen en andere scenario's. Met controleerbare vorm, volledige dikteaanpassing en directe stansservice voldoet het perfect aan diverse inkoop- en toepassingsbehoeften.
| Item | Details |
|---|---|
| Model | XW001 |
| Productnaam | Poreus Vacuüm Siliconen Isolatiekatoen, Aerogel Isolatiekatoen |
| Vlamvertraging | V-0 Klasse (zelfdovend, geen druppels) |
| Dichtheid | Tot 0,03 g/nm |
| Thermische Geleider | Zo laag als 0,016w/M.K |
| Temperatuurbereik | -40~240℃ |
| Dikte | 0,15~10 mm (aanpasbaar, dunste 0,12 mm) |
| Vorm | Rol, Plaat (aanpasbaar) |
| Certificeringen | ROHS, REACH, PAHS, ISO9001 |
| Maatwerk | Ja (maat, dikte, vorm, stansen) |
| MOQ | 500 stuks (minimale verpakkingshoeveelheid) |
Veel gebruikt in elektronische apparaten, industriële apparatuur en nieuwe energievelden: