| Μούβ: | 500 τεμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-10 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 1000000 τμχ/μήνα |
Το πορώδες βαμβάκι απομόνωσης από κενό πυριτίου μας (αερογέλιο απομόνωσης βαμβάκι, μοντέλο:XW001) είναι υλικό θερμομόνωσης υψηλών επιδόσεων που έχει σχεδιαστεί ειδικά για ηλεκτρονικές συσκευές και βιομηχανικό εξοπλισμόΥιοθετώντας υψηλής ποιότητας πράσινα υλικά, διαθέτει εξαιρετικά χαμηλή θερμική αγωγιμότητα, εξαιρετική επιβράδυνση φλόγας και ευρεία προσαρμοστικότητα θερμοκρασίας, που χρησιμοποιείται ευρέως σε τράπεζες ισχύος, μπαταρίες,Μητρικές πλακέτες κινητών τηλεφώνωνΜε ελεγχόμενο σχήμα, πλήρη προσαρμογή πάχους, και άμεση υπηρεσία κοπής,ανταποκρίνεται απόλυτα στις διαφορετικές ανάγκες προμηθειών και εφαρμογών.
| Άρθρο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Σχήμα | XW001 |
| Ονομασία του προϊόντος | Πορώδες βαμβάκι απομόνωσης πυριτίου με κενό, βαμβάκι απομόνωσης αερογέλης |
| Αντιφλεγμονή | Κατηγορία V-0 (αυτοσβήνωση, χωρίς στάσεις) |
| Σφιχτότητα | Μειωμένο σε 0,03g/nm |
| Θερμική αγωγιμότητα | Τόσο χαμηλά όσο 0,016w/M.K. |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40~240°C |
| Δάχος | 0.15~10mm (προσαρμόσιμο, λεπτότερο 0,12mm) |
| Τύπος | Ρολά, φύλλα (προσαρμόσιμα) |
| Πιστοποιητικά | Εφαρμογή των κανόνων ROHS, REACH, PAHS, ISO9001 |
| Προσαρμογή | Ναι (μέγεθος, πάχος, σχήμα, διατριβή) |
| Τροποποιημένο | 500 τεμάχια (ελάχιστη ποσότητα συσκευασίας) |
Χρησιμοποιείται ευρέως σε ηλεκτρονικές συσκευές, βιομηχανικό εξοπλισμό και νέους τομείς ενέργειας:
| Μούβ: | 500 τεμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-10 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 1000000 τμχ/μήνα |
Το πορώδες βαμβάκι απομόνωσης από κενό πυριτίου μας (αερογέλιο απομόνωσης βαμβάκι, μοντέλο:XW001) είναι υλικό θερμομόνωσης υψηλών επιδόσεων που έχει σχεδιαστεί ειδικά για ηλεκτρονικές συσκευές και βιομηχανικό εξοπλισμόΥιοθετώντας υψηλής ποιότητας πράσινα υλικά, διαθέτει εξαιρετικά χαμηλή θερμική αγωγιμότητα, εξαιρετική επιβράδυνση φλόγας και ευρεία προσαρμοστικότητα θερμοκρασίας, που χρησιμοποιείται ευρέως σε τράπεζες ισχύος, μπαταρίες,Μητρικές πλακέτες κινητών τηλεφώνωνΜε ελεγχόμενο σχήμα, πλήρη προσαρμογή πάχους, και άμεση υπηρεσία κοπής,ανταποκρίνεται απόλυτα στις διαφορετικές ανάγκες προμηθειών και εφαρμογών.
| Άρθρο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Σχήμα | XW001 |
| Ονομασία του προϊόντος | Πορώδες βαμβάκι απομόνωσης πυριτίου με κενό, βαμβάκι απομόνωσης αερογέλης |
| Αντιφλεγμονή | Κατηγορία V-0 (αυτοσβήνωση, χωρίς στάσεις) |
| Σφιχτότητα | Μειωμένο σε 0,03g/nm |
| Θερμική αγωγιμότητα | Τόσο χαμηλά όσο 0,016w/M.K. |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40~240°C |
| Δάχος | 0.15~10mm (προσαρμόσιμο, λεπτότερο 0,12mm) |
| Τύπος | Ρολά, φύλλα (προσαρμόσιμα) |
| Πιστοποιητικά | Εφαρμογή των κανόνων ROHS, REACH, PAHS, ISO9001 |
| Προσαρμογή | Ναι (μέγεθος, πάχος, σχήμα, διατριβή) |
| Τροποποιημένο | 500 τεμάχια (ελάχιστη ποσότητα συσκευασίας) |
Χρησιμοποιείται ευρέως σε ηλεκτρονικές συσκευές, βιομηχανικό εξοπλισμό και νέους τομείς ενέργειας: