| Μούβ: | 10 ΤΕΜ |
| τιμή: | Please contact us |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | Συσκευασία σε χαρτόνι |
| Περίοδος παράδοσης: | 3-7 εργάσιμες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 10000 τόνοι//μήνα |
Μονόπλευρη βιομηχανική ταινία PET για κυψέλες μπαταριών λιθίου/νικέλου/καδμίου (αλουμινίου, χάλυβα, μαλακό πακέτο). Χρησιμοποιείται για σφράγιση άκρων, τερματισμό, στερέωση, προστασία PCB,Με εξαιρετική μονόπευση, αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες και ηλεκτρολυτική προστασία.
| Άρθρο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Ταινία τερματισμού μπαταρίας λιθίου PET, στεγαστική ταινία ανθεκτική σε υψηλές θερμοκρασίες, μονόπλευρη βιομηχανική ταινία |
| Υλικό | Φύλλα από πολυεστέρα PET |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Δάχος | 0.022mm, 0.03mm |
| Διάμετρο | 5~50mm (προσαρμόσιμα) |
| Τύπος | Μονόπλευρη κολλητική ταινία |
| Βασικές επιδόσεις | Ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες, μόνωση, προστασία από ηλεκτρολύσεις, ισχυρή προσκόλληση, χωρίς υπολείμματα, ανθεκτικό στην φθορά, ανθεκτικό σε οξέα και άλκα |
| Εφαρμογή | Σφραγίσματα, τερματισμοί και στερέωση των ακτών των κυψελών μπαταριών· προστασία PCB μπαταριών λιθίου, συσκευασία μπαταριών |
Η ταινία τερματισμού μπαταρίας λιθίου PET χρησιμοποιείται ευρέως στη βιομηχανία παραγωγής μπαταριών, κατάλληλη για:
Ως αξιόπιστος εταίρος του εξωτερικού εμπορίου σας, δεσμευόμαστε να σας παρέχουμε υψηλής ποιότητας ταινία τερματισμού μπαταρίας και επαγγελματικές υπηρεσίες.
| Μούβ: | 10 ΤΕΜ |
| τιμή: | Please contact us |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | Συσκευασία σε χαρτόνι |
| Περίοδος παράδοσης: | 3-7 εργάσιμες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 10000 τόνοι//μήνα |
Μονόπλευρη βιομηχανική ταινία PET για κυψέλες μπαταριών λιθίου/νικέλου/καδμίου (αλουμινίου, χάλυβα, μαλακό πακέτο). Χρησιμοποιείται για σφράγιση άκρων, τερματισμό, στερέωση, προστασία PCB,Με εξαιρετική μονόπευση, αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες και ηλεκτρολυτική προστασία.
| Άρθρο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Ταινία τερματισμού μπαταρίας λιθίου PET, στεγαστική ταινία ανθεκτική σε υψηλές θερμοκρασίες, μονόπλευρη βιομηχανική ταινία |
| Υλικό | Φύλλα από πολυεστέρα PET |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Δάχος | 0.022mm, 0.03mm |
| Διάμετρο | 5~50mm (προσαρμόσιμα) |
| Τύπος | Μονόπλευρη κολλητική ταινία |
| Βασικές επιδόσεις | Ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες, μόνωση, προστασία από ηλεκτρολύσεις, ισχυρή προσκόλληση, χωρίς υπολείμματα, ανθεκτικό στην φθορά, ανθεκτικό σε οξέα και άλκα |
| Εφαρμογή | Σφραγίσματα, τερματισμοί και στερέωση των ακτών των κυψελών μπαταριών· προστασία PCB μπαταριών λιθίου, συσκευασία μπαταριών |
Η ταινία τερματισμού μπαταρίας λιθίου PET χρησιμοποιείται ευρέως στη βιομηχανία παραγωγής μπαταριών, κατάλληλη για:
Ως αξιόπιστος εταίρος του εξωτερικού εμπορίου σας, δεσμευόμαστε να σας παρέχουμε υψηλής ποιότητας ταινία τερματισμού μπαταρίας και επαγγελματικές υπηρεσίες.