| موق: | 10 عدد |
| قیمت: | Please contact us |
| بسته بندی استاندارد: | بسته بندی کارتن |
| دوره تحویل: | 3-7 روز کاری |
| روش پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| ظرفیت عرضه: | 10000 تن//ماه |
نوار صنعتی PET یک طرفه برای سلول های باتری لیتیوم/نیکل/کدمیوم (حواشی آلومینیومی، محفظه فولادی، بسته نرم). برای مهر و موم لبه، پایان، تثبیت، محافظ PCB استفاده می شود،با عایق بندی عالیمقاومت در برابر دمای بالا و حفاظت الکترولیتی
| ماده | جزئیات |
|---|---|
| نام محصول | نوار پایان باتری لیتیوم PET، نوار چسب عایق مقاوم به دمای بالا، نوار صنعتی یک طرفه |
| مواد | فیلم پلیستر PET |
| رنگ | سبز |
| ضخامت | 0.022mm، 0.03mm |
| عرض | 5 ~ 50mm (تخصیص پذیر) |
| نوع | نوار چسب یک طرفه |
| عملکرد کلیدی | مقاومت در برابر دمای بالا، عایق بندی، حفاظت الکترولیتی، چسبندگی قوی، بدون باقیمانده، مقاومت در برابر لباس، مقاومت در برابر اسید و قلی |
| درخواست | مهر و موم لبه سلول باتری، پایان، تثبیت؛ محافظ PCB باتری لیتیوم، بسته بندی باتری |
نوار انتهای باتری لیتیوم PET ما به طور گسترده ای در صنعت تولید باتری استفاده می شود، مناسب برای:
به عنوان شریک تجاری خارجی مورد اعتماد شما، ما متعهد به ارائه نوار پایان دهنده باتری با کیفیت بالا و خدمات حرفه ای هستیم.
| موق: | 10 عدد |
| قیمت: | Please contact us |
| بسته بندی استاندارد: | بسته بندی کارتن |
| دوره تحویل: | 3-7 روز کاری |
| روش پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| ظرفیت عرضه: | 10000 تن//ماه |
نوار صنعتی PET یک طرفه برای سلول های باتری لیتیوم/نیکل/کدمیوم (حواشی آلومینیومی، محفظه فولادی، بسته نرم). برای مهر و موم لبه، پایان، تثبیت، محافظ PCB استفاده می شود،با عایق بندی عالیمقاومت در برابر دمای بالا و حفاظت الکترولیتی
| ماده | جزئیات |
|---|---|
| نام محصول | نوار پایان باتری لیتیوم PET، نوار چسب عایق مقاوم به دمای بالا، نوار صنعتی یک طرفه |
| مواد | فیلم پلیستر PET |
| رنگ | سبز |
| ضخامت | 0.022mm، 0.03mm |
| عرض | 5 ~ 50mm (تخصیص پذیر) |
| نوع | نوار چسب یک طرفه |
| عملکرد کلیدی | مقاومت در برابر دمای بالا، عایق بندی، حفاظت الکترولیتی، چسبندگی قوی، بدون باقیمانده، مقاومت در برابر لباس، مقاومت در برابر اسید و قلی |
| درخواست | مهر و موم لبه سلول باتری، پایان، تثبیت؛ محافظ PCB باتری لیتیوم، بسته بندی باتری |
نوار انتهای باتری لیتیوم PET ما به طور گسترده ای در صنعت تولید باتری استفاده می شود، مناسب برای:
به عنوان شریک تجاری خارجی مورد اعتماد شما، ما متعهد به ارائه نوار پایان دهنده باتری با کیفیت بالا و خدمات حرفه ای هستیم.