| MOQ: | 10szt |
| Ceny: | Please contact us |
| Standardowe opakowanie: | Opakowanie kartonowe |
| Okres dostawy: | 3-7 dni roboczych |
| Metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Pojemność dostaw: | 10000t//miesiąc |
Jednostronna taśma przemysłowa PET do ogniw akumulatorów litowo-jonowych/niklowo-kadmowych (obudowa aluminiowa, stalowa, miękka). Stosowana do uszczelniania krawędzi, zakończeń, mocowania, ekranowania PCB, z doskonałą izolacją, odpornością na wysokie temperatury i ochroną elektrolityczną.
| Przedmiot | Szczegóły |
|---|---|
| Nazwa produktu | Taśma do zakończeń akumulatorów litowo-jonowych PET, taśma samoprzylepna izolacyjna odporna na wysokie temperatury, jednostronna taśma przemysłowa |
| Materiał | Folia poliestrowa PET |
| Kolor | Zielony |
| Grubość | 0,022 mm, 0,03 mm |
| Szerokość | 5-50 mm (możliwość dostosowania) |
| Typ | Taśma samoprzylepna jednostronna |
| Kluczowe parametry | Odporna na wysokie temperatury, izolacyjna, ochrona elektrolityczna, silna przyczepność, brak pozostałości, odporna na ścieranie, odporna na kwasy i zasady |
| Zastosowanie | Uszczelnianie krawędzi ogniw akumulatorowych, zakończenia, mocowanie; ekranowanie PCB akumulatorów litowo-jonowych, owijanie akumulatorów |
Nasza taśma do zakończeń akumulatorów litowo-jonowych PET jest szeroko stosowana w przemyśle produkcji akumulatorów, nadaje się do:
Jako Twój zaufany partner w handlu zagranicznym, zobowiązujemy się do dostarczania wysokiej jakości taśm do zakończeń akumulatorów i profesjonalnych usług. Oto kluczowe powody, dla których warto nas wybrać:
| MOQ: | 10szt |
| Ceny: | Please contact us |
| Standardowe opakowanie: | Opakowanie kartonowe |
| Okres dostawy: | 3-7 dni roboczych |
| Metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Pojemność dostaw: | 10000t//miesiąc |
Jednostronna taśma przemysłowa PET do ogniw akumulatorów litowo-jonowych/niklowo-kadmowych (obudowa aluminiowa, stalowa, miękka). Stosowana do uszczelniania krawędzi, zakończeń, mocowania, ekranowania PCB, z doskonałą izolacją, odpornością na wysokie temperatury i ochroną elektrolityczną.
| Przedmiot | Szczegóły |
|---|---|
| Nazwa produktu | Taśma do zakończeń akumulatorów litowo-jonowych PET, taśma samoprzylepna izolacyjna odporna na wysokie temperatury, jednostronna taśma przemysłowa |
| Materiał | Folia poliestrowa PET |
| Kolor | Zielony |
| Grubość | 0,022 mm, 0,03 mm |
| Szerokość | 5-50 mm (możliwość dostosowania) |
| Typ | Taśma samoprzylepna jednostronna |
| Kluczowe parametry | Odporna na wysokie temperatury, izolacyjna, ochrona elektrolityczna, silna przyczepność, brak pozostałości, odporna na ścieranie, odporna na kwasy i zasady |
| Zastosowanie | Uszczelnianie krawędzi ogniw akumulatorowych, zakończenia, mocowanie; ekranowanie PCB akumulatorów litowo-jonowych, owijanie akumulatorów |
Nasza taśma do zakończeń akumulatorów litowo-jonowych PET jest szeroko stosowana w przemyśle produkcji akumulatorów, nadaje się do:
Jako Twój zaufany partner w handlu zagranicznym, zobowiązujemy się do dostarczania wysokiej jakości taśm do zakończeń akumulatorów i profesjonalnych usług. Oto kluczowe powody, dla których warto nas wybrać: