| MOQ: | 1㎡ |
| Ceny: | $40~$50USD/Negotiable |
| Standardowe opakowanie: | Pakiet z tworzywa sztucznego |
| Okres dostawy: | 5-7 dni |
| Metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Pojemność dostaw: | 1 T/miesiąc |
Nasz najwyższej klasy porowate pianka niklowa jest wysokiej wydajności funkcjonalny materiał metalowy z jednorodną 3D połączoną strukturę sieci.ma precyzyjną kontrolę porów, doskonała przewodność cieplna i stabilna wydajność w ekstremalnych temperaturach, idealnie nadaje się do nośników katalizatora, elektrod akumulatorowych, filtrów i zastosowań osłon elektromagnetycznych.
| Pozycja | Szczegóły |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej czystości porowate pianka niklowa |
| Rozmiar pory | 0.1mm-10mm (5-120 ppi) |
| Poreczność | ≥ 98% |
| Odporność na temperaturę | ≤ 600°C (800°C w próżni) |
| Grawitość szczególna | 0.2-0.3 (1/4 wody, 1/30 żelaza) |
| MOQ: | 1㎡ |
| Ceny: | $40~$50USD/Negotiable |
| Standardowe opakowanie: | Pakiet z tworzywa sztucznego |
| Okres dostawy: | 5-7 dni |
| Metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Pojemność dostaw: | 1 T/miesiąc |
Nasz najwyższej klasy porowate pianka niklowa jest wysokiej wydajności funkcjonalny materiał metalowy z jednorodną 3D połączoną strukturę sieci.ma precyzyjną kontrolę porów, doskonała przewodność cieplna i stabilna wydajność w ekstremalnych temperaturach, idealnie nadaje się do nośników katalizatora, elektrod akumulatorowych, filtrów i zastosowań osłon elektromagnetycznych.
| Pozycja | Szczegóły |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej czystości porowate pianka niklowa |
| Rozmiar pory | 0.1mm-10mm (5-120 ppi) |
| Poreczność | ≥ 98% |
| Odporność na temperaturę | ≤ 600°C (800°C w próżni) |
| Grawitość szczególna | 0.2-0.3 (1/4 wody, 1/30 żelaza) |