| موق: | 1 |
| قیمت: | $40~$50USD/Negotiable |
| بسته بندی استاندارد: | بسته پلاستیکی |
| دوره تحویل: | 5-7 روز |
| روش پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| ظرفیت عرضه: | 1 تن در ماه |
نيکل فوم خوشه دار برتر ما يک ماده فلزي با عملکرد بالا با ساختار شبكه اي سه بعدي همگن استاز کنترل دقیق منافذ برخوردار است.، رسانایی حرارتی عالی و عملکرد پایدار در دمای شدید، ایده آل برای حامل های کاتالیزور، الکترود های باتری، رسانه های تصفیه و کاربردهای محافظ الکترومغناطیسی است.
| ماده | جزئیات |
|---|---|
| مواد | نیکل فوم متخلخل با خالصیت بالا |
| اندازه منافذ | 0.1mm-10mm (5-120 ppi) |
| حفره ای | ≥98% |
| مقاومت در برابر دما | ≤600°C (800°C در خلاء) |
| وزن خاص | 0.2-0.3 (1/4 آب، 1/30 آهن) |
| موق: | 1 |
| قیمت: | $40~$50USD/Negotiable |
| بسته بندی استاندارد: | بسته پلاستیکی |
| دوره تحویل: | 5-7 روز |
| روش پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| ظرفیت عرضه: | 1 تن در ماه |
نيکل فوم خوشه دار برتر ما يک ماده فلزي با عملکرد بالا با ساختار شبكه اي سه بعدي همگن استاز کنترل دقیق منافذ برخوردار است.، رسانایی حرارتی عالی و عملکرد پایدار در دمای شدید، ایده آل برای حامل های کاتالیزور، الکترود های باتری، رسانه های تصفیه و کاربردهای محافظ الکترومغناطیسی است.
| ماده | جزئیات |
|---|---|
| مواد | نیکل فوم متخلخل با خالصیت بالا |
| اندازه منافذ | 0.1mm-10mm (5-120 ppi) |
| حفره ای | ≥98% |
| مقاومت در برابر دما | ≤600°C (800°C در خلاء) |
| وزن خاص | 0.2-0.3 (1/4 آب، 1/30 آهن) |