| موق: | 100 عدد |
| قیمت: | 1-1000USD/Negotiable |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن |
| دوره تحویل: | 5-8 روز کاری |
| روش پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| ظرفیت عرضه: | 10000 عدد در ماه |
فروش مستقیم فابریک فولاد ضد زنگ کلیمپ باند باتری پرزماتیک
به عنوان یک تامین کننده حرفه ای از کارخانه ما ارائه می دهیم از کیفیت بالا فولاد ضد زنگ کلیمپ بند خاص طراحی شده برای ثابت کردن بسته باتری پرزماتیک ساخته شده از فولاد ضد زنگ برتراین کلیمپ ها دارای مقاومت کششی فوق العاده بالایی هستند.، به طور موثر سلول های باتری پرزماتیک را در جای خود نگه می دارد و از جابجایی، برخورد یا تغییر شکل در طول حمل و نقل، نصب و کار طولانی مدت جلوگیری می کند.طراحی شده با ابعاد دقیقبا مزایای فروش مستقیم کارخانه، ما قیمت رقابتی را ارائه می دهیم.راه حل های سفارشی، و کنترل کیفیت قابل اعتماد، محصولات ما را به یک انتخاب قابل اعتماد برای مشتریان جهانی در ذخیره سازی انرژی جدید، وسایل نقلیه الکتریکی (EV) ، نیروگاه های قابل حمل و بخش های انرژی پشتیبان صنعتی تبدیل می کند.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| نیروی کششی | ≥23000N |
| پوشش سطح | پولیش شده، صاف، بدون بر |
| گزینه های ضخامت | 0.8mm / 1.0mm (تخصیص می شود) |
| گزینه های عرض | 16mm / 19mm / 24mm |
| محدوده دما | -30°C تا +120°C (عملی) |
| نوع باتری مورد استفاده | باتری های لیتیوم یون پرزماتیک |
| روش نصب | بسته بندی شده توسط کمپرسور |
| موق: | 100 عدد |
| قیمت: | 1-1000USD/Negotiable |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن |
| دوره تحویل: | 5-8 روز کاری |
| روش پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| ظرفیت عرضه: | 10000 عدد در ماه |
فروش مستقیم فابریک فولاد ضد زنگ کلیمپ باند باتری پرزماتیک
به عنوان یک تامین کننده حرفه ای از کارخانه ما ارائه می دهیم از کیفیت بالا فولاد ضد زنگ کلیمپ بند خاص طراحی شده برای ثابت کردن بسته باتری پرزماتیک ساخته شده از فولاد ضد زنگ برتراین کلیمپ ها دارای مقاومت کششی فوق العاده بالایی هستند.، به طور موثر سلول های باتری پرزماتیک را در جای خود نگه می دارد و از جابجایی، برخورد یا تغییر شکل در طول حمل و نقل، نصب و کار طولانی مدت جلوگیری می کند.طراحی شده با ابعاد دقیقبا مزایای فروش مستقیم کارخانه، ما قیمت رقابتی را ارائه می دهیم.راه حل های سفارشی، و کنترل کیفیت قابل اعتماد، محصولات ما را به یک انتخاب قابل اعتماد برای مشتریان جهانی در ذخیره سازی انرژی جدید، وسایل نقلیه الکتریکی (EV) ، نیروگاه های قابل حمل و بخش های انرژی پشتیبان صنعتی تبدیل می کند.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| نیروی کششی | ≥23000N |
| پوشش سطح | پولیش شده، صاف، بدون بر |
| گزینه های ضخامت | 0.8mm / 1.0mm (تخصیص می شود) |
| گزینه های عرض | 16mm / 19mm / 24mm |
| محدوده دما | -30°C تا +120°C (عملی) |
| نوع باتری مورد استفاده | باتری های لیتیوم یون پرزماتیک |
| روش نصب | بسته بندی شده توسط کمپرسور |