| Μούβ: | 1 τεμ |
| τιμή: | $3.8~$5.8/pcs/Negotiable |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | Συσκευασία σε χαρτόνι |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 10000m/μήνα |
Το ηλεκτρόδιο αέρα μας είναι ένα βασικό συστατικό υψηλής απόδοσης που έχει σχεδιαστεί ειδικά για ουδέτερες ηλεκτρολυτικές μπαταρίες, συμβατό με τις μπαταρίες Al-Air, Mg-Air και τα κύτταρα θαλασσινού νερού / καυσίμου.Είναι ιδανικό για ουδέτερους ηλεκτρολύτες όπως το χλωριούχο νάτριο.Το υδροξείδιο του καλίου, το χλωριούχο κάλιο και το θαλασσινό νερό, με εξαιρετική ενεργειακή απόδοση, εξαιρετική ασφάλεια και μακρά διάρκεια ζωής.ΔύσκολοΗ ηλεκτρονική μπαταρία είναι ιδανική επιλογή για διάφορες εφαρμογές ηλεκτρολυτικών μπαταριών, υποστηριζόμενη από απευθείας εργοστασιακή προμήθεια και προσαρμόσιμες προδιαγραφές.
| Άρθρο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες μπαταρίες | Η μπαταρία Al-Air, η μπαταρία Mg-Air, η κυψέλη καυσίμου με ουδέτερο ηλεκτρολύτη, η μπαταρία θαλασσινού νερού |
| Εφαρμόσιμος ηλεκτρολύτης | Ανεξάρτητοι ηλεκτρολύτες (χλωριούχο νάτριο, χλωριούχο κάλιο, θαλασσινό νερό κλπ.) |
| Τυπικά μεγέθη | 155*135mm, 190*135mm, 200*150mm |
| Κεντρική απόδοση | Υψηλή απόδοση, αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες, υψηλή αντοχή, μακρά διάρκεια ζωής |
| Προσαρμογή | Πολλαπλές προδιαγραφές προσαρμόσιμες (μέγεθος, παράμετροι απόδοσης) |
Χρησιμοποιείται ευρέως σε συστήματα μπαταριών ουδέτερων ηλεκτρολύτων, συμπεριλαμβανομένων:
Για προσφορές, δωρεάν δείγματα ή ερωτήσεις προσαρμογής (καθορίστε το μέγεθος, τον τύπο μπαταρίας ή τις ανάγκες απόδοσης), επικοινωνήστε με την επαγγελματική ομάδα μας.
| Μούβ: | 1 τεμ |
| τιμή: | $3.8~$5.8/pcs/Negotiable |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | Συσκευασία σε χαρτόνι |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 10000m/μήνα |
Το ηλεκτρόδιο αέρα μας είναι ένα βασικό συστατικό υψηλής απόδοσης που έχει σχεδιαστεί ειδικά για ουδέτερες ηλεκτρολυτικές μπαταρίες, συμβατό με τις μπαταρίες Al-Air, Mg-Air και τα κύτταρα θαλασσινού νερού / καυσίμου.Είναι ιδανικό για ουδέτερους ηλεκτρολύτες όπως το χλωριούχο νάτριο.Το υδροξείδιο του καλίου, το χλωριούχο κάλιο και το θαλασσινό νερό, με εξαιρετική ενεργειακή απόδοση, εξαιρετική ασφάλεια και μακρά διάρκεια ζωής.ΔύσκολοΗ ηλεκτρονική μπαταρία είναι ιδανική επιλογή για διάφορες εφαρμογές ηλεκτρολυτικών μπαταριών, υποστηριζόμενη από απευθείας εργοστασιακή προμήθεια και προσαρμόσιμες προδιαγραφές.
| Άρθρο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες μπαταρίες | Η μπαταρία Al-Air, η μπαταρία Mg-Air, η κυψέλη καυσίμου με ουδέτερο ηλεκτρολύτη, η μπαταρία θαλασσινού νερού |
| Εφαρμόσιμος ηλεκτρολύτης | Ανεξάρτητοι ηλεκτρολύτες (χλωριούχο νάτριο, χλωριούχο κάλιο, θαλασσινό νερό κλπ.) |
| Τυπικά μεγέθη | 155*135mm, 190*135mm, 200*150mm |
| Κεντρική απόδοση | Υψηλή απόδοση, αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες, υψηλή αντοχή, μακρά διάρκεια ζωής |
| Προσαρμογή | Πολλαπλές προδιαγραφές προσαρμόσιμες (μέγεθος, παράμετροι απόδοσης) |
Χρησιμοποιείται ευρέως σε συστήματα μπαταριών ουδέτερων ηλεκτρολύτων, συμπεριλαμβανομένων:
Για προσφορές, δωρεάν δείγματα ή ερωτήσεις προσαρμογής (καθορίστε το μέγεθος, τον τύπο μπαταρίας ή τις ανάγκες απόδοσης), επικοινωνήστε με την επαγγελματική ομάδα μας.