| Moq: | 100 stuks |
| Prijs: | 1-1000USD/Negotiable |
| Standaardverpakking: | Karton |
| Leveringsperiode: | 5-7 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 2000BTU |
Onze Die-Cut Barley Paper Tape is een gespecialiseerd isolatiemateriaal met kleefstof, voornamelijk gebruikt voor afdichting, isolatie en vlamvertragende bescherming van lithiumbatterijen.Het wordt verwerkt in een matras gesneden plaatvorm voor gemakkelijk gebruik en nauwkeurige montage, met een sterke kleefstof die zorgt voor een stevige plakbaarheid en geen residuen na verwijdering.het is bestand tegen hoge temperaturen (tot 120°C), uitstekende isolatie, vlamvertragendheid en duurzaamheid, waardoor uw lithiumbatterijen en elektronische componenten betrouwbaar worden beschermd.
| Artikel 1 | Detail |
|---|---|
| Productnaam | Geknipte gerstpapierband met lijm, lithiumbatterijverpakkingsdichtingspapier, isolatie vlamvertragend gerstpapier |
| Dikte | 00,1-0,5 mm |
| Kleur | Rood, groen |
| Warmteweerstand | 120°C |
| Belangrijkste prestaties | Vlamvertrager, isolatie, hoogtemperatuurbestendig, waterdicht, vochtdicht, slijtvast |
| Kleefstofsteun | Ja, sterke hechting, geen residu na verwijdering |
| Formulier | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Toepassing | Afdichting, isolatie, vlamvertrager |
Onze die-cut barley papierband met lijm wordt voornamelijk gebruikt voor lithiumbatterijpakketten en aanverwante elektronische producten, geschikt voor:
Als uw vertrouwde buitenlandse handelspartner, zijn wij vastbesloten om u te voorzien van hoogwaardige gerstpapier tape en professionele diensten.
| Moq: | 100 stuks |
| Prijs: | 1-1000USD/Negotiable |
| Standaardverpakking: | Karton |
| Leveringsperiode: | 5-7 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 2000BTU |
Onze Die-Cut Barley Paper Tape is een gespecialiseerd isolatiemateriaal met kleefstof, voornamelijk gebruikt voor afdichting, isolatie en vlamvertragende bescherming van lithiumbatterijen.Het wordt verwerkt in een matras gesneden plaatvorm voor gemakkelijk gebruik en nauwkeurige montage, met een sterke kleefstof die zorgt voor een stevige plakbaarheid en geen residuen na verwijdering.het is bestand tegen hoge temperaturen (tot 120°C), uitstekende isolatie, vlamvertragendheid en duurzaamheid, waardoor uw lithiumbatterijen en elektronische componenten betrouwbaar worden beschermd.
| Artikel 1 | Detail |
|---|---|
| Productnaam | Geknipte gerstpapierband met lijm, lithiumbatterijverpakkingsdichtingspapier, isolatie vlamvertragend gerstpapier |
| Dikte | 00,1-0,5 mm |
| Kleur | Rood, groen |
| Warmteweerstand | 120°C |
| Belangrijkste prestaties | Vlamvertrager, isolatie, hoogtemperatuurbestendig, waterdicht, vochtdicht, slijtvast |
| Kleefstofsteun | Ja, sterke hechting, geen residu na verwijdering |
| Formulier | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Toepassing | Afdichting, isolatie, vlamvertrager |
Onze die-cut barley papierband met lijm wordt voornamelijk gebruikt voor lithiumbatterijpakketten en aanverwante elektronische producten, geschikt voor:
Als uw vertrouwde buitenlandse handelspartner, zijn wij vastbesloten om u te voorzien van hoogwaardige gerstpapier tape en professionele diensten.